Cementové stěrky – Teracemento

  • Teracemento je jednosložková stěrka na bázi cementové směsi, která umožňuje hladké a rovnoměrné nanášení. Je vhodná pro použití jak v interiérech, tak v exteriérech a umožňuje vytvářet různobarevné variace.
  • Teracemento umožňuje vytvořit minimalistický, moderní, kreativní a vysoce osobitý styl.
  • Teracemento je moderní alternativou dlažeb, obkladů či jiných snadno omyvatelných a namáhaných povrchů. Jedná se o tvárnou hmotu nanášenou v 2-3 milimetrové vrstvě.
  • Barevnost a textura stěrky je variabilní a záleží na Vaší volbě pigmentů a následného postupu aplikace. Lze docílit téměř naprosto hladké plochy, až po výrazně strukturovaný povrch. Kombinace barevnosti a textury pomáhá utvářet styl, který je požadován a je vhodný pro konkrétní zvolené účely a prostor. Lze docílit jak teplých tónů s jemnými povrchovými nuancemi, tak studených odstínů, například odstínů šedi, i imitace pohledového betonu a jeho forem.
  • Teracemento se hodí nejen do rustikálně laděných prostor, ale také do projektů koncipovaných v moderním až například funkcionalistickém duchu. Zkrátka záleží jen na Vašem návrhu a přání.

ZÁKLADNÍ BARVY

01Bílá
02Světle šedá
03Šedá
04Tmavě šedá
05Šedo modrá
06Šedo hnědá

Galerie

IMG_20160727_164845IMG_20160727_165033